Kierownik ds. wsparcia sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
20. 9. 2024

3219

Obowiązki

  • monitorowanie realizacji planu sprzedażowego oraz tworzenie metodologii podziału planu na regiony i rejony sprzedaży,
  • wsparcie w realizacji celów sprzedażowych i około sprzedażowych oddziału,
  • nadzorowanie analiz sprzedaży, w tym oceny efektywności pracy Kierowników regionu oraz Przedstawicieli rejonu sprzedaży,
  • zarządzanie procesem opracowywania i dostarczania raportów oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem działu sprzedaży i dyrektora oddziału,
  • nadzór nad wprowadzaniem danych do systemów informatycznych dotyczących kolektur, kolektorów, agentów oraz punktów sprzedaży,
  • wsparcie rozwoju sieci sprzedaży własnej, agencyjnej i partnerów sieciowych, w tym zarządzanie procesem zawarcia umów oraz ich rejestracją i archiwizacją,
  • organizacja szkoleń dla kolektorów i sprzedawców, w tym nadzór nad przeszkoleniem,
  • koordynacja zamknięć punktów sprzedaży, w tym nadzór nad dokumentacją

     i rozliczeniami,
  • planowanie i koordynacja działań wspierających sprzedaż, takich jak konkursy, programy motywacyjne oraz kampanie skierowane do różnych grup odbiorców,
  • nadzorowanie bieżącej obsługi agentów, kolektorów oraz graczy, w tym rozpatrywanie reklamacji,
  • realizacja planów marketingowych oddziału, w tym organizacja eventów i akcji sponsoringowych,
  • wdrażanie i nadzorowanie standaryzacji wizualnej w kolekturach i punktach sprzedaży.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, marketing, ekonomia),
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w sektorze sprzedaży,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami oraz prowadzeniu projektów,
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • znajomość narzędzi CRM oraz systemów do zarządzania sprzedażą,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i interpersonalne,
  • samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z sieciami sprzedaży agencyjnej.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848