Kierownik ds. Wdrożeń
  • Brzozów
Brzozów
HR Consulting & Rekrutacja
24. 5. 2024

Firma produkcyjna poszukuje kandydata na stanowisko: Kierownik ds. Wdrożeń.

Miejsce pracy: Sanok

 Zakres obowiązków:

• Planowanie i nadzorowanie procesów wdrożeniowych nowych produktów i technologii

• Nadzór nad pracą zespołu wdrożeniowego (zespół około 25 osób)

• Koordynacja pracy zespołu wdrożeniowego

• Współpraca z działami rozwoju, produkcji oraz sprzedaży w celu zapewnienia efektywnego przebiegu projektów

• Monitorowanie postępów i raportowanie wyników wdrożeń

• Analiza ryzyka i zarządzanie zmianą w projektach wdrożeniowych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem i projektami wdrożeniowymi

• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

• Pakiet benefitów (np. opieka medyczna, karta sportowa)

Zainteresowała Cię oferta? Zaaplikuj, porozmawiajmy o szczegółach!

  • Praca Brzozów
  • Kierownik Brzozów
  • Brzozów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064