Kierownik ds. Warunków Kontraktowych i Roszczeń
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
NES Global Talent
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA:

  • odpowiedzialność za politykę prowadzenia kontraktów budowlanych;
  • kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami;
  • opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz Inwestora, poleceń zmian, roszczeń zgodnie z procedurami FIDIC;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej budowy;
  • kontrola dokumentacji technicznej budowy, w tym wprowadzonych zmian.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo;
  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość procedur FIDIC;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 30.000 PLN

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Kierownik Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521