Kierownik ds. transportu i spedycji
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ALLAGRO sp. z o.o.
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem, organizowanie pracy, delegowanie i rozliczanie wykonanych zadań
  • Nadzorowanie procesów spedycyjnych
  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie przewozów towarów
  • Dbanie o wysoką jakość, terminowość realizowanych zadań
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z firmami współpracującymi
  • Inicjowanie zmian niezbędnych do systemowego oraz procesowego rozwoju działu transportu

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z transportem i spedycją
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i podległemu zespołowi
  • Inicjatywa i dynamika w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i sprawnego podejmowania decyzji
  • Znajomość giełd transportowych i platform logistycznych
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków
  • Znajomość pakietu office w szczególności arkusza excel

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B – do wyboru
  • Pensję stała oraz atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia i kursy
  • Konkursy wewnątrzfirmowe, wyjazdy integracyjne
  • Benefity (usługi trenera personalnego, siłownia i masaże)

O nas

W Allagro specjalizujemy się w hurtowym obrocie towarów świeżych i transportem towarów. Jedną z kluczowych gałęzi naszej działalności jest transport, dzięki czemu zapewniamy terminowe i bezpieczne dostawy na terenie Polski i za granicą.

Obecnie poszukujemy osób do działu spedycji, które dołączą do naszego zespołu i pomogą nam w dalszym rozwoju.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ALLAGRO sp. z o.o. z siedzibą w: Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23/132, 02-366 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: aleksandra@all-agro.com.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Kurier (transport) Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567