Kierownik ds. sprzedaży e-commerce
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
MOTO BUDREX Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie i rozwój zespołu odpowiedzialnego za bieżącą obsługę platform e-commerce
  • Kompleksowe zarządzanie sprzedażą online
  • Obsługa firmowych kont na platformach sprzedażowych, m.in. własny sklep detaliczny Motopon.pl, Allegro, branżowe platformy sprzedażowe
  • Dbanie o wzrosty sprzedaży i optymalizację powiązanych kosztów
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży, dbanie o kompletność i aktualność ofert
  • Analiza rynku
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz trendów w obszarze sprzedaży internetowej
  • Zwiększanie obecności oraz konkurencyjności ofert na wszystkich platformach e-commerce, za pośrednictwem których firma prowadzi sprzedaż
  • Raportowanie do przełożonych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra obsługa Allegro, m.in. znajomość zasad sprzedaży, promocji oraz analityki
  • Dobra znajomość możliwości Baselinker
  • Dobra znajomość excel
  • Komunikatywność, samodzielność, dociekliwość
  • Dobre zrozumienie ekonomii sprzedaży
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym (Google ads, Allegro ads, monitoring ruchu na stronach, SEO itd.)
  • Doświadczenie w rozwoju sprzedaży na nowych platformach
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem

To oferujemy

  • Otwartość na pomysły i rozwiązania prowadzące do zwiększenia sprzedaży, optymalizacji kosztów i zwiększania udziału w rynku
  • Wsparcie zespołu i przełożonych
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. e-commerce Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536