Kierownik ds. Skupu (branża mięsna)
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Masovian Voivodeship, Polska
Human & Hunter Professional
9. 8. 2024

Opis stanowiska:

Kierownik ds. Skupu odpowiedzialny będzie za nadzór nad funkcjonowaniem Działu Skupu i Kontraktacji.

Do codziennych obowiązków należeć będzie organizacja oraz nadzór nad procesem kontraktacji mięsa, monitorowanie cen skupu i jakości, rejestracja oraz bieżące raportowanie prowadzonych działań, a także sporządzanie tygodniowego raportu dostaw. Jednym z kluczowych zadań będzie monitorowanie rynku, zakup trzody chlewnej i bydła z kontraktacji oraz pozyskanie nowych dostawców. Ważnym aspektem pracy będzie także bieżąca współpraca z obecnymi dostawcami oraz dbanie o wizerunek firmy. Stanowisko wymaga mobilności i gotowości do podróży służbowych, a także doświadczenia w pracy w terenie.

Opis firmy:

Nasz klient to wyjątkowe organizacja z wieloletnią tradycją. Stosująca nowoczesne metody produkcji, oferuje najlepszą jakość mięsa i przetworów na rynku. Z pasją i zaangażowaniem dba o każdy szczegół procesu od hodowli po gotowy produkt trafiający do odbiorcy.

Wymagania:

  • Znajomość rynku skupu w baraży mięsnej,
  • Wykształcenie rolnicze, weterynaryjne, zootechniczne, technologia mięsa
  • Znajomość branży rolniczej i mięsnej
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy oraz rozwinięte zdolności managerskie
  • Kreatywność, inicjatywa oraz determinacja w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczną forma współpracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,