Kierownik ds. Rozwoju Sprzedaży
  • Trzebinia
Trzebinia, Trzebinia, Małopolskie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
24. 9. 2024

Lokalizacja: województwo małopolskie i śląskie, praca mobilna

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale od 6850 zł brutto do 11251 zł brutto/mc,
  • prowizję od sprzedaży - im większa Twoja motywacja i wkład, tym większe wynagrodzenie zyskujesz,
  • niezbędne narzędzia do pracy tj. telefon, laptop, samochód służbowy,
  • inwestycję w Twój rozwój poprzez regularne szkolenia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć produkty i potrzeby rynku,
  • możliwość reprezentowania firmy i poznawania najnowszych trendów w branży opakowaniowej,
  • profesjonalne wsparcie merytoryczne przy opracowywaniu ofert oraz po sprzedaży,
  • pracę w przyjaznym zespole ambitnych i otwartych na wyzwania ludzi.

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów B2B i B2C, budowanie długofalowych relacji handlowych,
  • pomoc klientom w wyborze nowych rozwiązań opakowaniowych oraz optymalizacji istniejących produktów,
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert i umów dla Klientów,
  • ścisła współpraca z działem produkcji oraz wsparcie ze strony kierownictwa na każdym etapie negocjacji,
  • budowanie strategii sprzedaży, która wspiera rozwój firmy oraz pozwala na realizowanie celów sprzedażowych,
  • aktywny udział w spotkaniach z klientami oraz przygotowywanie prezentacji produktów,
  • analizowanie trendów rynkowych, aby być krok przed innymi.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży folii lub pokrewnych produktów - warunek konieczny,
  • znajomość rynku opakowań foliowych i kartonowych - warunek konieczny,
  • zainteresowanie branżą oraz nowinkami z rynku opakowań - mile widziane,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy mobilnej,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiający komunikację - mile widziane.

  • Praca Trzebinia
  • Kierownik Trzebinia
  • Trzebinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836