Kierownik ds. Rozwoju Sieci Dealerskiej – Kioti
  • warmińsko-mazurskie
warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie, Polska
Interhandler Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Interhandler Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB i Kioti na rynek polski.

Oferuje maszyny budowlane, ciągniki rolnicze, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Teren pracy: woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Aktywna rozbudowa sieci dealerskiej marki Kioti
  • Promocja marki Kioti, w tym w zakresie marketingowym
  • Rozwijanie sieci sprzedaży poprzez monitorowanie wyników dealerów i podejmowanie działań korygujących
  • Dalsza profesjonalizacja działań obecnych dealerów
  • Przygotowanie, w uzgodnieniu z dealerami, rocznych planów sprzedażowy
  • Egzekwowanie realizacji planów sprzedażowych dealerów
  • Kontrola działalności handlowej dealerów, poziomu sprzedaży, stanu magazynowego maszyn
  • Podejmowanie działań służących realizacji współpracy zgodnie z umową dealerską.
  • Zapewnienie wsparcia podczas negocjacji z klientami końcowymi dealerów w zakresie sprzedaży maszyn, szkolenie w zakresie metod sprzedaży
  • Inicjowanie działań ukierunkowanych na doskonalenie oferty Kioti, zarządzanie informacjami z rynku w celu wykorzystania potencjału budowania przewagi konkurencyjnej oferty Kioti
  • Wspieranie dealerów w obsłudze klientów kluczowych
  • Budowanie relacji z Dealerami, budowanie przewagi konkurencyjnej Kioti, umożliwienie dealerom uczestnictwa w działaniach promocyjnych
  • Udział w przygotowaniu i kontrola finansowania transakcji
  • Kontrola zobowiązań finansowych i sytuacji finansowej dealerów
  • Kontrola wykonywania zobowiązań wynikających z umowy dealerskiej (w tym informacyjnych online), przeprowadzanie oceny dealera, wdrażanie programów służących poprawie, rozwojowi współpracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży maszyn dla rolnictwa lub na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, kierunek budowa maszyn będzie atutem
  • Prawo jazdy kat . B
  • Umiejętność zarządzania procesami sprzedaży
  • Doświadczenie w budowaniu pozycji marki na rynku oraz relacji z klientami
  • Wysoka motywacja do osiągania wyników
  • Umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne
  • Innowacyjność i twórcze myślenie
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Karty jubileuszowe i okolicznościowe

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • Kierownik warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648