Kierownik ds. Rozliczeń Płac i Kadr na rynek niemiecki
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Hammerjobs Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Obowiązki

  • •Budowanie i zarządzanie zespołem kadrowo-płacowym.
  • •Odpowiedzialność za comiesięczną listę płac Naszych pracowników, z uwzględnieniem układu zbiorowego pracy i wymagań firmy.
  • •Samodzielne prowadzenie rozliczeń wynagrodzeń dla określonej grupy pracowników.
  • •Zgłaszanie/meldowanie nowych pracowników oraz wyrejestrowanie – Urząd Skarbowy; Krankenkasse. Wszystko robione za pośrednictwem programów kadrowych.
  • •Kontakt/korespondencja z organami zewnętrznymi.
  • •Kontrola/poleceń wypłaty i przelewów.
  • •Monitorowanie podstawowych danych kadrowych i danych transakcyjnych, a także przetwarzanie wszystkich zadań związanych z listą płac
  • •Zarządzanie cyfrowych akt osobowych.
  • •Wewnętrzna osoba kontaktowa w przypadku pytań dotyczących rozliczeń wynagrodzeń oraz kwestii podatkowych z nimi związanymi

Wymagania

  • •Solidna, aktualna wiedza z zakresu rozliczeń wynagrodzeń umów niemieckich (Vollzeit, miniJob), ubezpieczeń społecznych i prawa pracy.
  • •Wysoki poziom kompetencji zawodowych i społecznych, niezależny i zorganizowany sposób pracy.
  • •Analityczne myślenie, pragmatyczne zachowanie oraz orientacja na cele i rozwiązania.
  • •Doświadczenie z systemami zgłoszeniowymi oraz kadrowymi na rynku niemieckim.
  • •Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i polskiego

Oferujemy

  • •Przyszłościową pracę w międzynarodowej firmie.
  • •Doskonałą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym dzięki elastycznym modelom czasu pracy
  • •Zróżnicowane możliwości kariery i rozwoju

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532