Kierownik ds. Reklamacji i Serwisu (roboty budowlane)
  • Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki, Konstantynów Łódzki, łódzkie, Polska
COMMERCECON
8. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działu reklamacji i serwisu,
  • obsługa pogwarancyjna zrealizowanych obiektów budowalnych,
  • przeprowadzanie serwisów i przeglądów we współpracy z podwykonawcami i dostawcami,
  • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami w celu usunięcia zgłoszenia reklamacyjnego,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej oraz reklamacyjnej,
  • współpraca z kierownikami projektów podczas odbioru i przekazywania budynku Klientowi,
  • przygotowywanie analiz oraz raportów,
  • współpraca z działem realizacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • wykształcenie (preferowane: budownictwo, technik budownictwa),
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Autocad,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dyscyplina i bardzo dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość, sumienność w wykonywaniu obowiązków),
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie do szkoleń),
  • pakiet świadczeń socjalnych (karty sportowe, pakiety medyczne, inne),
  • spotkania i wyjazdy integracyjne.

  • Specjalista ds. reklamacji i serwisu zajmuje się obsługą gwarancyjną zrealizowanych obiektów budowalnych. Będzie zajmować się bieżącą kontrolą, przetwarzaniem i analizą reklamacji klientów oraz podejmowaniem decyzji o ich rozwiązaniu. Specjalista będzie na bieżąco współpracował z kierownikami projektów i aktywnie uczestniczył w finalnych odbiorach budynków. Dokładne prowadzenie dokumentacji reklamacji i komunikacja z Klientami. Terminowa obsługa reklamacji i serwisu.

  • Praca Konstantynów Łódzki
  • Kierownik Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544