Kierownik ds. przezbrojeń
  • Jawor
Jawor, Jawor, dolnośląskie, Polska
KUZNIA JAWOR SA w Jaworze
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizowaniem przezbrojeń maszyn – obszar pras i młotów oraz obróbki skrawaniem (CNC),
  • Rozwiązywanie problemów i zagadnień technicznych dotyczących narzędzi do kucia oraz obróbki skrawaniem,
  • Optymalizacja procesów przezbrojeń poprzez skrócenie ich czasu oraz zwiększenie żywotności narzędzi,
  • Współpraca z Wydziałem Narzędziowni przy przygotowywaniu narzędzi kuzienniczych,
  • Nadzór nad uruchomieniem nowych produktów i procesów pod kątem sprawności narzędzi kuzienniczych oraz narzędzi do obróbki CNC.

Nasze wymagania

  • Bogate doświadczenie w pracy Działu Narzędziowni – mile widziane doświadczenie w produkcji narzędzi do kucia matrycowego,
  • Biegła znajomość metodyki SMED,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Swoboda w rozwiązywania złożonych problemów technicznych,
  • Nastawienie na optymalizację procesu i kosztów z nim związanych,
  • Biegła umiejętność czytania rysunków technicznych i posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • Doświadczenie w pracy z programami do modelowania 3D (preferowana CATIA),
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 8 000 – 10 000 zł brutto (przy UoP),
  • Dogodna forma zatrudnienia,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do kart MultiSport i MultiKino,
  • Wyjazdy i wycieczki integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopisaną klauzulą.

  • Praca Jawor
  • Kierownik Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851