Kierownik ds. Planowania Produkcji i Popytu
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
ER Group
8. 10. 2024

Dla naszego klienta, znanego producenta FMCG poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Kierownika ds. Planowania Produkcji i Popytu

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).
Twoje zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii planowania produkcji zgodnie z założeniami biznesowymi firmy w celu zapewnienia efektywności procesów produkcyjnych
  • Monitorowanie i analiza trendów popytu oraz dostosowanie planów produkcyjnych do zmieniających się potrzeb rynkowych
  • Zarządzanie zespołem planistów produkcji, koordynowanie pracy oraz rozwój kompetencji zespołu
  • Odpowiedzialność za optymalizację procesów planowania w celu poprawy efektywności produkcji oraz minimalizacji kosztów
  • Ścisła współpraca z działami: zakupów, logistyki, produkcji, sprzedaży i marketingu
  • Opracowywanie prognoz popytu oraz planów produkcyjnych na podstawie danych rynkowych, analiz sprzedaży i strategii rozwoju produktów
  • Regularne raportowanie wyników i wskaźników efektywności do zarządu

Wymagania Pracodawcy:

  • Doświadczenie w obszarze planowania produkcji i popytu (preferowane w branży spożywczej lub pokrewnej/ FMCG)
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (warunek konieczny)
  • Znajomość procesów produkcji
  • Silne umiejętności analityczne
  • Umiejętność współpracy z różnymi działami firmy w celu osiągnięcia wspólnych celów
  • *Mile widziane: Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i delegowaniu zadań

Pracodawca Oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie do wypoczynku, paczki i bony świąteczne)
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

*Ważna informacja: Dla osób z innych miast, możliwość skorzystania z darmowego noclegu (hotelu zlokalizowanego obok fabryki)

  • Praca Kalisz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kalisz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kalisz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kalisz
  • Specjalista ds. kadr i płac Kalisz
  • Kierownik Kalisz
  • Kierownik Kalisz Pomorski
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kalisz
  • Pracownik produkcji Kalisz
  • Pracownik produkcji Kalisz Pomorski
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190