Kierownik Ds. Optymalizacji Procesów Z J. Niemieckim
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: projektowanie i implementacja inicjatyw poprawiających procesy analizowanie istniejących procedur i identyfikowanie możliwości ich usprawnienia wdrażanie nowych procesów koordynacja sporządzania i optymalizacji raportów monitoring efektywności procesów zgodnie z wytycznymi i polityką firmy zarządzanie zespołem odpowiedzialnym kompleksowo za dane procesy organizacja pracy w zakresie otrzymanych zleceń przy efektywnym wykorzystaniu dostępnych zasobów identyfikowanie i reagowanie na ewentualne problemy WYMAGANIA: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2/C1) doświadczenie w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne łatwość w posługiwaniu się nowoczesnymi technologiami Mile widziane umiejętność modelowania procesów BPMN znajomość oprogramowania Jira znajomość języka angielskiego OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym) możliwości rozwoju: szkolenia zarówno w Polsce jak i za granicą atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt) elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30) możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich bezpłatne kursy językowe opiekę medyczną dofinansowanie karty Multisport

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667