Kierownik ds. operacyjnych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Nowima Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Kierownika ds. operacyjnych, który nie boi się wyzwań i potrafi skutecznie rozwiązywać problemy. Szukamy osoby, która będzie nadzorowała codzienną operacyjną działalność firmy. NOWIMA świadczy usługi dla swoich partnerów biznesowych związane z realizacją projektów z zakresu energetyki, metalurgii, budownictwa czy usług sprzątających, zatem Twoja praca będzie obejmowała współpracę z Kierownikami wszystkich pionów w firmie: HR, sprzedaż i marketing, finanse i księgowość, departament operacyjny, analizy i jakości oraz rozwoju.

- Współtworzenie strategii rozwoju firmy zarówno krótko jak i długofalowej,

- Wyznaczanie podległym zespołom zadań krótko i długoterminowych, monitorowanie poziomu ich realizacji oraz bieżące wsparcie,

- Przeprowadzanie cyklicznych spotkań i statusów z kierownikami podległych pionów w firmie,

- Wspieranie komunikacji i rozwiązywanie problemów występujących w zespołach,

- Tworzenie raportów i zestawień kluczowych wskaźników,

- Udział w budowaniu i rozwoju zespołu sprzedażowego w celu realizacji strategii na rynku europejskim,

- Ścisła współpraca z Zarządem firmy.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie zajmującej się sprzedażą usług),
  • Umiejętność strategicznego planowania oraz zarządzania zespołem,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia lub pokrewne),
  • Umiejętność strategicznego planowania i wysoka motywacja do realizacji założonych celów,
  • Zdolność identyfikowania i rozwiązywania problemów,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, swoboda w komunikacji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub współpraca B2B,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwijania wiedzy praktycznej,
  • Otwartość na pomysły i opinie wszystkich pracowników,
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy,
  • Program poleceń (zyskaj od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika),
  • Dofinansowanie do karty Multisport i Multilife.

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584