Kierownik ds. ochrony Katowice - woj. śląskie
  • Mysłowice
Mysłowice, Mysłowice, śląskie, Polska
GRUPA DGP
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Grupa DGP – lider rynku specjalizujący się w outsourcingu usług dla biznesu, poszukuje kandydatów/ki na stanowisko: Kierownika ds ochrony

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie pracy pracowników ochrony fizycznej na podległych obiektach,
  • nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów,
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług poprzez stosowanie odpowiednich procedur i standardów,
  • utrzymywanie regularnego kontaktu z Klientami w celu monitorowania ich potrzeb i zapewnienia satysfakcji z usług,
  • raportowanie wyników podejmowanych działań.

Oferujemy:

  • wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku,
  • przestrzeń do działania i realny wpływ na rozwój prowadzonych projektów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o wybrana formę zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dodatkowe benefity - możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego,
  • dbałość o dobrą atmosferę w pracy, z uszanowaniem Twoich wartości.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wpis na listę Kwalifikowanych pracowników ochrony,
  • dopuszczenie do posiadania broni,
  • doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • zdolność skutecznego reagowania w sytuacjach stresowych,
  • znajomość środowiska S Office,
  • prawo jazdy kat. B.

  • Praca Mysłowice
  • Kierownik Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544