Kierownik ds. Ochrony
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
16. 10. 2024

HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - {{offer.position}

Lokalizacja
Szczecin
Pracodawca
Dodano
14.10.2024
Numer referencyjny
8734_7084

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Kontrahentami i dbanie o prawidłowych wizerunek firmy;
  • dbanie o pozytywne relacje wśród pracowników, rozwiązywanie ewentualnych konfliktów;
  • bieżąca koordynacja działań na obsługiwanych obiektach w powierzonym Regionie;
  • terminowe rozliczanie czasu pracy pracowników zatrudnionych w Regionie;
  • wprowadzanie i szkolenie z obowiązujących regulaminów nowo przyjętych pracowników;
  • prowadzenie rekrutacji pracowników liniowych;
  • praca na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność;
  • zaangażowanie, sumienność oraz dokładność;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie - technologicznie i rynkowo;
  • niezbędne narzędzia do pracy - samochód, laptop, telefon;
  • możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy,
  • benefity pracownicze, udział w aktywnościach sportowych;
  • dostęp do szkoleń branżowych i rozwojowych.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza.

Dołącz do HUNTERS !

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich oraz usługi sprzątania. Dodatkowo świadczymy usługi komplementarne takie jak m.in. monitoring, cyfryzacja dokumentów, archiwizacja i oprogramowanie.

Naszym Pracownikom oferujemy stały dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju.

Zapraszamy - zostań częścią naszej firmy.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony danych Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Technik ochrony środowiska Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Specjalista ds. PR Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776