Kierownik ds. obsługi bocznicy
  • Ornontowice, bocznica KWK Budryk
śląskie, Ornontowice, bocznica KWK Budryk, śląskie, Polska
JSW Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

poszukuje osób na stanowisko:
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za kierowanie obsługą bocznicy kolejowej KWK Budryk w sposób zabezpieczający wymogi zleceniodawców zawarte w stosownych umowach/zleceniach, nadzór nad koordynowaniem pracy na terenie bocznicy KWK Budryk (tj. stacji Budryk oraz bocznicy Knurów Zwałowisko), nadzór nad zabezpieczeniem prawidłowych warunków pracy manewrowej na bocznicy pod względem bhp, przeciwpożarowym, przeciwawaryjnym i bezpieczeństwa prowadzenia ruchu kolejowego, współudział w aktualizowaniu regulaminów pracy na bocznicy kolejowej, dopilnowanie złożenia przez pracowników obowiązujących egzaminów okresowych, sprawdzianów wiedzy i umiejętności, autoryzacji, organizowanie pracy transportu kolejowego dla sprawnego przebiegu przewozów i wykonywania pracy przewozowej na terenie bocznicy KWK Budryk zgodnie z obowiązującym regulaminem.

Miejsce pracy: bocznica KWK Budryk, obszar województwa śląskiego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie zawodowe minimum 4 lata, w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym,
  • Znajomość ustawy o transporcie kolejowym,
  • Obsługa komputera na poziomie dobrym,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Dociekliwość, dokładność, terminowość,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole w tym zarządzania grupą pracowników,
  • Wysoka etyka pracy,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Nagrody okazjonalne i premie kwartalne.
  • Świadczenia socjalne.

  • Praca śląskie
  • Kierownik Siemianowice Śląskie
  • Kierownik Piekary Śląskie
  • Kierownik Ząbkowice Śląskie
  • Kierownik Oborniki Śląskie
  • Kierownik Stronie Śląskie
  • Kierownik Miasteczko Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055