Kierownik ds. kontraktacji i skupu żywca indyczego
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, dolnośląskie, Polska
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z hodowcami (utrzymywanie pozytywnych relacji z hodowcami, rozwiązywanie problemu i reagowanie na codzienne potrzeby hodowców);
  • Ustalanie kontraktów zakupu żywca indyczego, harmonogramowanie dostaw, kontrola realizacji kontraktów;
  • Przygotowywanie i nadzór nad obiegiem niezbędnej dokumentacji towarzyszącej realizowanym dostawą;
  • Wizyty na fermach drobiu naszych dostawców;
  • Planowanie i koordynacja odbioru żywca w współpracy z kierownikami produkcji/planistami;
  • Prowadzenie negocjacji;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych hodowców;
  • Analiza trendów rynkowych dot. cen skupu;
  • Przygotowywanie na potrzeby działu cyklicznych analiz i zestawień;
  • Realizacja polityki firmy w zakresie pozyskiwania surowca.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność, Samodzielność (dobra organizacja pracy);
  • Zdolności negocjacyjne;
  • Łatwość nawiązywaniu nowych kontaktów;
  • Gotowość do pracy w terenie;
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy z producentami drobiu (w wylęgarniach piskląt, przedsiębiorstwach produkujących pasze lub na fermach drobiu);
  • Dbanie o wizerunek firmy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Szansę na zdobycie interesującego doświadczenia zawodowego;
  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód służbowy, telefon, laptop;
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport;
  • Możliwość dołączenia do dodatkowego grupowego ubezpieczenia zdrowotnego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Bolesławiec
  • Kierownik Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584