Kierownik ds. kluczowych klientów/ Key Account Manager
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
FCA
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych w sektorach przemysłowym, enterprise i publicznym na terenie całej Polski
  • Sprzedaż rozwiązań z obszaru systemów teletransmisyjnych i teleinformatycznych, pasywnej infrastruktury telekomunikacyjnej, usług wdrożeniowych i serwisowych
  • Budowa długofalowych relacji biznesowych i rozwój współpracy z obecnymi klientami
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Mapowanie rynku, badanie potencjału zakupowego klientów i tworzenie planu działań sprzedażowych
  • Współtworzenie strategii współpracy i warunków handlowych dla poszczególnych klientów - w tym również negocjacje dotyczące umów i cen
  • Udział w wydarzeniach branżowych oraz prowadzenie spotkań i prezentacji handlowych
  • Opieka nad klientem w trakcie całego procesu sprzedaży – badanie potrzeb klientów, budowanie świadomości oferty produktowej, bieżąca współpraca w trakcie realizacji zamówień
  • Regularne raportowanie swojej pracy do Dyrektora Rynku
  • Współpraca z Biurem Marketingu w zakresie generowania szans sprzedażowych i realizacji działań marketingowych

Nasze wymagania

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań technicznych dla klientów biznesowych (szczególnie w obszarze sprzedaży rozwiązań Telco)
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów oraz zarządzaniu portfelem klientów.
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Umiejętność efektywnej realizacji i zarządzania indywidulanymi celami sprzedażowymi.
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu Telekomunkacja/IT.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość dopasowania umowy do swoich preferencji (kontrakt B2B lub umowa o pracę).
  • System wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii zależnej od realizacji celów sprzedażowych
  • Kompleksowy, indywidualny plan wdrożenia na obejmowane stanowisko, w tym m.in. szkolenie z oferty produktowej oraz procesu sprzedaży
  • Dofinansowanie do benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, konkursy i spotkania integracyjne – bez względu na rodzaj współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej
  • Pomocny i zaangażowany zespół
  • Indywidualna Ścieżka Kariery umożliwiająca doskonalenie kompetencji zawodowych oraz rozwój w ramach organizacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • świętowanie urodzin

FCA

FCA – integrator, producent i partner w biznesie. Współpracujemy z Klientami na każdym etapie prowadzenia projektu: od analizy i doboru odpowiedniego rozwiązania, poprzez projektowanie, wdrożenie i serwis. Posiadamy własne laboratorium światłowodowe, od ponad 25 lat jesteśmy producentem komponentów światłowodowych. Byliśmy jednym z pierwszych ekspertów w zakresie telekomunikacji optycznej, a obecnie jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku światłowodowego

Naszą siłą napędową są innowacje, a naszym celem jest sukces klienta.

  • Praca Opole
  • Key Account Manager Opole
  • Account manager Opole
  • Kierownik Opole
  • Kierownik Opole Lubelskie
  • Manager Opole
  • Manager Opole Lubelskie
  • Project Manager Opole
  • Product manager Opole
  • HR Manager Opole
  • Content Manager Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509