Kierownik ds. Kluczowych Klientów / Key Account Manager
  • Wykroty, 20 km od granicy niemieckiej
dolnośląskie, Wykroty, 20 km od granicy niemieckiej, dolnośląskie, Polska
RENA Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opieka i dbałość o kontakty ze stałymi klientami firmy, mająca na celu zadowolenie klienta ze współpracy z firmą Rena (doradztwo i opieka pod względem warunków ofertowo - technicznych, kontakt telefoniczny, kontakt bezpośredni poprzez wizyty u klienta jak i w firmie RENA , e-mail )
  • Nadzór nad zamówieniami. W przypadku ich braku nawiązywanie kontaktu z klientami, celem zdobycia nowych zamówień
  • Ścisła współpraca z działem obsługi klienta (kierownicy projektu), przeprowadzanie regularnych spotkań
  • Poszukiwanie potencjalnych klientów i tworzenie siatki nowych kontaktów, pierwszy kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
  • Uzgadnianie terminów oraz spotkań z klientami, udział w targach branżowych
  • Prowadzenie negocjacji, tworzenie protokołów, uzgadnianie warunków płatności i dostawy, zgodnych z warunkami firmy RENA i zapytaniami klienta

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość pakietu MS-Office
  • Wykształcenie ekonomiczne lub techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość j.niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Zorientowanie na klienta, umiejętność pracy w zespole, zdolności negocjacji, dyplomacji
  • Zdecydowanie i analityczne , przedsiębiorcze myślenie

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dopłata do dojazdów
  • Przyjazne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Krótsze piątki
  • Samochód służbowy
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Praca dolnośląskie
  • Manager dolnośląskie
  • Kierownik dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080