Kierownik ds. Klientów Kluczowych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
TOYA Sp. z o. o.
4. 4. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z segmentu średnich i dużych firm oraz instytucji publicznych
  • przygotowanie prezentacji i ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji
  • zarządzanie realizacją projektów sprzedażowych
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedaży

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży usług telco/ICT/IT
  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • zdolność do wychodzenia poza standardowe rozwiązania
  • bardzo dobra znajomość pakietu narzędzi biurowych Word, Excel, Power Point
  • prawo jady kat. B
  • gotowość do otwarcia działalności gospodarczej
  • dodatkowy atut - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilne warunki na podstawie umowy o współpracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + prowizja za sprzedaż)
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • udział we wdrażaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań teleinformatycznych dla Klientów
  • współpracę z prestiżowymi Klientami na rynku biznesowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne

TOYA to jeden z sześciu największych operatorów kablowych w Polsce i jako jedyny z nich jest oparty wyłącznie na polskim kapitale. Oferuje nowoczesne usługi telekomunikacyjne: telewizję cyfrową, dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz telefonię, zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Swoje usługi świadczy dla 170 tysięcy Abonentów we własnych sieciach w kilku miastach w Polsce. Dostarcza również sygnał telewizji cyfrowej do 100 tysięcy gniazd w ponad dwudziestu sieciach partnerskich na terenie całego kraju. Laureat wielu nagród i wyróżnień, m.in. Godła Teraz Polska, Gwiazdy Jakości Obsługi czy Lidera Nowoczesnych Technologii.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem usług ICT/IT dla Klientów biznesowych, do Działu B2B poszukujemy osób z doświadczaniem, które wzmocnią zespół i przyczynią się do jego dalszego rozwoju.

Administratorem danych osobowych jest TOYA Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29, a z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres: odo@toya.com.pl.Zasadność zbierania danych kandydatów na pracowników wynika z Rozporządzenia Ministra rodziny, pracy i polityki społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej (dalej Rozporządzenia).Dane osobowe kandydatów na pracowników przetwarzane są w celu prawidłowego i zgodnego z prawem prowadzenia akcji rekrutacyjnych, podjęcie działań przed zawarciem umowy pomiędzy TOYA Sp. z o.o. a pracownikiem. Przechowywanie aplikacji na poczet przyszłych rekrutacji, lub przetwarzanie danych wykraczających poza zakres wskazany w Rozporządzeniu odbywa się w oparciu zgodę. Zgodę tą możecie Państwo odwołać w każdej chwili, co jest równoznaczne z żądaniem usunięcia danych, jednak przetwarzanie które miała miejsce przed jej odwołaniem pozostanie zgodne z prawem.Kandydaci mają prawo do żądania od TOYA Sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych lub usunięcia, a w uzasadnionych przypadkach do żądania ograniczenia ich przetwarzania. Mają również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  • Praca Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293