Kierownik ds. Kadr i Płac
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, wielkopolskie, Polska
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem HR/kadr;
  • Koordynacja wszelkich działań zespołu, obejmująca tematy z obszaru twardego, jak i miękkiego HR;
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych oraz zapewnianie efektywnego procesu wdrożenia nowych pracowników;
  • Współpraca z innymi działami w celu ustalania profili pracowników i opisów stanowisk;
  • Aktywne uczestnictwo w kreowaniu strategii HR firmy w porozumieniu i stałym kontakcie z Zarządem firmy;
  • Budowanie kultury organizacyjnej firmy oraz inicjowanie działań budujących zaangażowanie pracowników;
  • Kreowanie i wdrażanie działań zwiększających atrakcyjność firmy jako pracodawcy, budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku pracy;
  • Inicjonowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie nowych praktyk z obszaru HR w odpowiedzi na potrzeby biznesu;
  • Codzienna współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie realizowania usług outsourcingowych oraz rozwiązywanie bieżących problemów z pracownikami zewnętrznymi;
  • Prowadzenie wewnętrznych spotkań z koordynatorami w celu ustalenia zapotrzebowania na usługi outsourcingowe;
  • Weryfikacja ilościowa i jakościowa dostarczanych usług;
  • Kontrola kosztów;
  • Sporządzanie raportów i zestawień dla Zarządu.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność, Samodzielność (dobra organizacja pracy);
  • Kilkuletnie doświadczenie w branży HR;
  • Praktyczna znajomość prawa pracy;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne (umiejętność budowania relacji);
  • Umiejętność obsługi komputera oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 365;
  • Orientacja na realizacje celów biznesowych firmy
  • Umiejętność wpływania na innych i przekonywania ich do własnej wizji;
  • Proaktywna postawa;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym/bardzo dobrym (międzynarodowe środowisko);
  • wykształcenie wyższe kierunkowe np. Zarządzanie zasobami ludzkimi/HR
  • doświadczenie w programie Symfonia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę;
  • Umowa o pracę (trzymiesięczny okres próbny, potem na czas nieokreślony);
  • Samodzielność w działaniu;
  • możliwość współtworzenia strategii HR w firmie oraz wpływanie na jej realizację;
  • dużą różnorodność zadań oraz realne możliwości rozwoju;
  • Szansę na zdobycie interesującego doświadczenia zawodowego;
  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: telefon, laptop;
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport;
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego.

  • Praca Bolesławiec
  • Kierownik Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045