Kierownik ds. Instalacji Mechanicznych - rekrutacja online
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Kierownik ds. Instalacji MechanicznychMiejsce pracy: Wrocław

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrolowanie i nadzorowanie prawidłowej realizacji prac wykonywanych na budowie z zakresu instalacji mechanicznych;
  • Dbanie o terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu;
  • Prowadzenie i rozliczanie prac firm podwykonawczych oraz dostaw wg. zawartych umów;
  • Analizowanie dokumentacji technicznej i projektowej;
  • Przygotowanie kalkulacji i ofert cenowych;
  • Wykonywanie i prowadzenie dokumentacji, w tym przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • Czynny udział w przeglądach nadzoru inwestorskiego.

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Otwartość na delegacje.
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana;

OFERUJEMY:

  • Pracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowych zespołach,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie NNW);
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów z zastosowaniem nowoczesnych technologii;
  • Pracę przy projektach certyfikowanych ekologicznie (BREEM, LEED, DGNB);
  • Atrakcyjne ścieżki szkoleniowe dla pracowników.

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392