Kierownik ds. Infrastruktury IT
  • Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Sroda Wielkopolska, Greater Poland Voivodeship, Polska
Decora S.A.
3. 6. 2024

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware
  • MS Exchange
  • Bash
  • Shell
  • MSSql
  • MySQL
  • PostgreSQL
  • AWS
  • Azure DevOps
  • Google Cloud Platform

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i rozwijanie zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie infrastruktury i usług IT
  • Odpowiedzialność za obszar IT (obszar infrastruktury sprzętowej, sieciowej, bezpieczeństwo IT)
  • Zarządzanie procesami podległych obszarów
  • Projektowanie procesów w złożonych i rozproszonych zależnościach systemowych
  • Współpraca w realizacji projektów rozwojowych, prowadzenia projektów infrastrukturalnych oraz podnoszących bezpieczeństwo IT
  • Nadzór nad realizacją projektów IT zgodnie z przyjętymi standardami
  • Zapewnienie ciągłości działania systemów oraz bezpieczeństwa infrastruktury
  • Planowanie i kontrola budżetu IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub pokrewne
  • Minimum 3 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem IT, z preferencją w obszarze infrastruktury, sieci, bezpieczeństwa IT
  • Doświadczenie potwierdzone praktyką w kompleksowym utrzymaniu infrastruktury IT (Hardware oraz Software), Środowisko VMware vSphere; MS Exchange 2016/2019 on premise; switch v2,v3 CIsco/HPE; firewall/UTM Cisco/HPE/Fortigate; Veem; języki skryptowe: np. Bash/Shell/; DB (MSSql, MySQL, PostgreSQL); (AWS, Azure, Google);
  • Umiejętności zarządzania projektami
  • Wysokie kompetencje analityczne i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Proaktywne podejście do pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie finansowe,
  • wsparcie ze strony profesjonalistów,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • kartę Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz targach,
  • okolicznościowe konkursy, jak i prezenty prowadzące do wspólnej radości dla pracowników, jak i ich rodzin,
  • dodatkowe wynagrodzenie finansowe w okresie świątecznym,
  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • wyprawka szkolna
  • inicjatywy dobroczynne

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Kierownik Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914