Kierownik ds. Gastronomii
  • Jachranka
mazowieckie, Jachranka, mazowieckie, Polska
Praca.pl
23. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem serwisu gastronomicznego w Dziale Gastronomii,
  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi i pozytywny wizerunek Hotelu,
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów i procedur hotelowych,
  • Budowanie i utrzymanie doskonałych relacji z Gośćmi i zespołem,
  • Planowanie grafiku pracy, delegowanie obowiązków oraz rozwój personelu poprzez organizowanie szkoleń.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej, preferowane na stanowisku kierowniczym,
  • Pasja do pracy w usługach gastronomicznych,
  • Zdolności organizacyjne i umiejętności przywódcze.

Oferujemy:

  • Program Emerytalny,
  • Zniżki na produkty i usługi hotelowe,
  • Program Rekomendacji Pracowników,
  • Prywatna Opieka Medyczna,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509