Kierownik ds. ewidencji magazynowej
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
ESPADON sp. z o.o.
5. 9. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad ewidencją magazynową odpadów w spółce
  • Zarządzanie gospodarką odpadami w firmie
  • Prowadzenie baz danych dot. odpadów i emisji środowiskowych
  • Przygotowanie zestawień, raportów, sprawozdań dot. środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi
  • Nadzór nad umowami i decyzjami dot. ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie Ochrony Środowiska
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość zagadnień związanych z raportowaniem: BDO, KOBiZE
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, samodzielność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej
  • Dofinansowanie do pakietu MULTISPORT
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wskazanych poniżej admi-nistratorów danych w celu realizacji procesu rekrutacji.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:1) administratorami Pani/Pana danych osobowych są spółki grupy kapitałowej JASOL S.A. - Flukar Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach, Rafineria w Jaśle Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach, Espadon Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach, Eko Trade Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Katowicach - dane kontaktowe - Flukar Sp. z o. o., ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice; ro-do@jasolsa.eu2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a oraz art. 6 ust. 1 pkt c - Ustawą z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2018 r., poz. 108 t.j. z późn. zm.);3) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji;4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji; Dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotów lub organów upoważnionych na podstawie przepisów prawa, podmiotów lub organów, którym przekazanie danych jest konieczne dla wykonania określonej czynności. Administrator może także powierzać dane innym podmiotom, które wspierają działalność firmy, np. obsługa informatyczna, księgowa, prawna, kadrowa, ubezpieczeniowa itp.5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, któ-rego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;6) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarza-nie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  • Praca Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Specjalista ds. finansów Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544