Kierownik ds. Ekspansji
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Masovian Voivodeship, Polska
Woolworth Polska Sp. z o.o.
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteśmy Woolworth!

Woolworth jest odnoszącą sukcesy i rozwijającą się firmą handlową. Prowadzimy ponad 600 sklepów w Niemczech i teraz otwieramy nasze sklepy również w Polsce. Nasz asortyment obejmuje artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia domowe, dekoracje, elektronikę, artykuły papiernicze i zabawki, a także odzież dla całej rodziny. Mamy wysokie standardy jakości naszych towarów, koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów i oferujemy bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości.

Nasze sklepy są sercem naszej firmy.

Szukamy osób, które chcą się rozwijać razem z nami i są zawsze gotowe do podejmowania nowych wyzwań. Czeka na Ciebie wiele ciekawych zadań!

praca mobilna - woj. Mazowieckie

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie odpowiednich lokalizacji pod nowe sklepy Woolworth
  • Analiza możliwości adaptacji obiektu do standardu sklepu Woolworth
  • Negocjacje oraz zawieranie umów najmu, w tym opracowywanie i analiza umów najmu nieruchomości
  • Opieka administracyjna nad otwartymi sklepami Woolworth
  • Monitorowanie i analiza rynku nieruchomości oraz zbieranie informacji o potencjalnych nieruchomościach i o terenach inwestycyjnych w regionie
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z podmiotami działającymi na lokalnych rynkach nieruchomości tj. deweloperzy, inwestorzy, biura nieruchomości, biura projektowe itp.
  • Współpraca z działami specjalistycznymi w Centrali Woolworth w Polsce i w Niemczech

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (Nieruchomości i Ekspansja, Architektura, Budownictwo)
  • Min. 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w sieci handlowej
  • Znajomość procesu inwestycyjnego oraz rynku nieruchomości
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Samodyscyplina i dążenie do osiągania celów w określonym czasie i budżecie
  • Myślenie strategiczne
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (min. B1)
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy mobilnej w wyznaczonym regionie

To oferujemy

  • Możliwość zaangażowania się od samego początku w tworzenie firmy w Polsce
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze
  • Ekscytujące środowisko pracy o zróżnicowanych obszarach działania
  • Otwartą komunikację opartą o dialog
  • 15% zniżki dla pracowników na asortyment Woolworth
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji
  • Wsparcie ze strony przyjaznego i pomocnego zespołu
  • Samochód służbowy z kartą paliwową, także do użytku prywatnego

  • Praca Siedlce
  • Kierownik Siedlce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Siedlce
  • Specjalista ds. Zakupów Siedlce
  • Specjalista ds. marketingu Siedlce
  • Specjalista ds. ofertowania Siedlce
  • Specjalista ds. Zarządzania Siedlce
  • Specjalista ds. Eksportu Siedlce
  • Specjalista ds. transportu Siedlce
  • Specjalista ds. HR Siedlce
  • Specjalista ds. turystyki Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567