Kierownik ds. BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Województwo mazowieckie, Polska
Level Work
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje o ofercie pracy

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy oraz przeciwpożarowe
  • Kreowanie i nadzorowanie polityki bezpieczeństwa
  • Realizowanie obowiązków ustawowych związanych z BHP, budowanie kultury BHP, oraz raportowanie ESG
  • Koordynacja ochrony środowiska, gospodarki odpadami i współpraca z instytucjami kontrolnymi
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP, monitorowanie stanu bezpieczeństwa i warunków pracy, oraz wspieranie ochrony zdrowia pracowników
  • Zarządzanie zespołem BHP i ochrony środowiska, analizowanie wypadków i działania prewencyjne, koordynacja działań inwestycyjnych w kontekście BHP i ochrony środowiska
  • Sporządzanie dokumentacji BHP i koordynacja raportowania ESG

Wymagania stanowiska:

  • Znajomość procesów, regulacji prawnych oraz najlepszych praktyk z zakresu BHP i P.POŻ
  • Minimum 5 lat doświadczenia, w tym co najmniej 3 lata w firmie produkcyjnej
  • Znajomość zasad raportowania ESG
  • Zrozumienie przepisów dotyczących ochrony środowiska i gospodarki odpadami
  • Preferowane wykształcenie w obszarach takich jak Bezpieczeństwo i Higiena Pracy, Zarządzanie, Administracja, Ochrona Środowiska lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Umiejętność skutecznego prowadzenia wielu projektów jednocześnie oraz samodzielność w działaniu
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym pakietem benefitów, który obejmuje prywatną opiekę medyczną, dostęp do karty Multisport, dofinansowanie ubezpieczenia na życie oraz szeroką gamę korzyści z kafeterii pracowniczej.
  • Dodatkowo oferujemy kursy językowe dla zainteresowanych pracowników oraz program Poleceń Pracowniczych.
  • Zapewniamy elastyczny czas pracy, który pozwala dostosować harmonogram do indywidualnych potrzeb.
  • Ponadto, dostępne jest dofinansowanie na wakacje dla dzieci, dbając o dobro naszych pracowników i ich rodzin.

  • Praca Łomianki
  • Kierownik Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851