KIEROWNIK DRUKARNI
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Paragon Poland Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą działu druku i introligatorni
  • Nadzór nad terminowym i jakościowym realizowaniem procesów produkcyjnych
  • Organizowanie i kontrolowanie pracy podległych pracowników
  • Dbanie o poprawność raportowania i dokumentacji produkcji

Nasze wymagania:

  • Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika produkcji lub pokrewnym w drukarni lub introligatorni
  • Bardzo dobra zdolność zarządzania podległym zespołem pracowników
  • Wiedza z zakresu przepisów BHP i kodeksu pracy

To oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584