Kierownik Drogerii, SUPER-PHARM, Wrocław, Pasaż Grunwaldzki
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Super-Pharm Poland Sp. z o.o.
17. 5. 2024

4219670

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za realizację założeń sprzedażowych i marketingowych oraz prawidłowe wdrażanie projektów centralnych
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie sklepu w tym m.in. współpracę z serwisami technicznymi
  • Rekrutacja, zatrudnianie oraz zapewnienie odpowiedniego przeszkolenia personelu
  • Nadzorowanie organizacji czasu pracy podległego zespołu
  • Realizacja podstawowych zadań kadrowych oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej zatrudnienia, przy współpracy z działem HR
  • Inwentaryzacja środków pieniężnych w sklepie, oraz obsługa dokumentacji związanej z obiegiem gotówki
  • Współpraca z centralą w celu zapewnienia dostępności produktów dla klienta, oraz realizacja wytycznych dotyczących zasad ekspozycji towarów
  • Przestrzeganie najwyższych standardów obsługi klienta
  • Egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP, przepisów ppoż i wewnętrznych procedur

Wymagania

  • Posiada minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Potrafi zarządzać placówką i zespołem sprzedażowym
  • Ma praktyczną znajomość procesów i standardów sprzedażowych
  • Posiada podstawową wiedzę z zakresu prawa pracy
  • Posługuje się pakietem MS Office na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Cechuje się nastawieniem na realizację celu
  • Potrafi pracować pod presją czasu
  • Nie boi się podejmować decyzji i bierze odpowiedzialność za pracę swoją i podległego zespołu
  • Potrafi budować trwałe relacje
  • Jest zaangażowany, samodzielny i otwarty na ciągłą naukę

Oferujemy

  • Ścieżka rozwoju w strukturach Firmy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (rabaty pracownicze, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczeni na życie)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353