Kierownik Doradców Telefonicznych
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Broker Usług Prawnych
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • sześciomiesięczny program rozwoju menadżera sprzedaży,
  • wynagrodzenie podstawowe, wynagrodzenie za sprzedaż, premia od wyników,
  • szkolenia w zakresie budowania zespołu sprzedaży (rekrutacja, wdrożenie, rozwój),
  • szkolenia w zakresie usług prawnych i komunikacji z klientem,
  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym i możliwość tworzenia z nami atmosfery sukcesu :-)

Twój zakres obowiązków:

  • rekrutacja, wdrożenie i rozwój Doradców Telefonicznych,
  • prowadzenie odpraw i spotkań coachingowych Doradców Telefonicznych,
  • kontakt telefoniczny z Klientami w celu przedstawienia oferty usług prawnych,
  • prowadzenie negocjacji z Klientem i sprzedaż usług prawnych,
  • realizacja ustalonych planów sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • sukcesy w sprzedaży telefonicznej - min. 2 lata doświadczenia,
  • wysoka komunikatywność, szczególnie w kontakcie telefonicznym z klientem,
  • umiejętność pracy w zespole oraz budowania długotrwałych relacji z klientem,
  • efektywne planowanie oraz organizacja pracy własnej,
  • doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu zespołu sprzedażowego będzie dodatkowym atutem.

  • Praca Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251