Kierownik Centrum Medycznego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
POLMED S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

  • zarządzanie placówką medyczną we Wrocławiu,
  • dbałość o dostarczenie pacjentom dostępu do usług medycznych na najwyższym poziomie,
  • rozwój i realizacja projektów usług komercyjnych,
  • rozwój placówki i zwiększanie zasięgu dotarcia do nowych pacjentów,
  • zarządzanie podległym zespołem medycznym oraz administracyjnym,
  • właściwe prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • zarządzanie budżetem na poziomie centrum medycznego.

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu pracy placówki medycznej,
  • doświadczenie w roli menedżerskiej w obszarze ochrony zdrowia,
  • umiejętność budowania relacji biznesowych,
  • gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji.

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej organizacji,
  • atmosferę motywującą do działania
  • pakiety benefitów,
  • możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy

POLMED S.A. poszukuje:

Kierownika Centrum Medycznego POLMED we Wrocławiu

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584