Kierownik Centrum Dystrybucji
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Stokrotka Sp. z o.o.
6. 6. 2024

4231966

Obowiązki

  • Zapewnienie ciągłości procesów logistycznych w Centrum Dystrybucyjnym o powierzchni 26 tys. mkw
  • Optymalizacja pod względem kosztów, jakości i wydajności
  • Zarządzanie transportem własnym oraz kontraktowym
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, narzędzi i procedur logistycznych
  • Realizowanie założeń budżetowych
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu zmniejszenie strat i niedoborów
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • Koordynowanie współpracy zespołu z innymi działami w Spółce
  • Raportowanie wskaźników jakościowych i kosztowych

Wymagania

  • Minimum 3- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowany sektor FMCG)
  • Bardzo dobra znajomość programów magazynowych oraz pakietu MS Office
  • Znajomość odpowiednich przepisów prawnych związanych z prowadzeniem magazynu (prawo pracy, BHP, Ppoż.)
  • Umiejętność wyznaczania celów i ich egzekwowania
  • Umiejętność motywowania pracowników
  • Zaangażowanie i zorientowanie na cel
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych
  • Realną szansę na awans
  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Kartę zakupową z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • Bonus

    urlopowy
  • szkolenia

Źródło: Stokrotka/Praca

  • Praca Rzeszów
  • Kierownik Rzeszów
  • Kierownik działu personalnego Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696