Kierownik Budowy/ Robót
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Szukasz możliwości rozwoju? Chcesz współpracować z ciekawymi ludźmi oraz przy ciekawych realizacjach? W związku z rozwojem poszukujemy kierownika robót/ budowy z doświadczeniem w obszarze budownictwa mieszkalnego. Nie czekaj! Aplikuj!

Oczekujemy

  • zbieżnego doświadczenia w obszarze budownictwa mieszkaniowego
  • zdolności organizacyjne
  • znajomości rynku w tym dostawców usług i materiałów
  • dobrej znajomości MS Office, AutoCAD oraz MS Project
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
  • zatrudnienie w formie kontraktu (B2B)
  • pokrycie kosztów prowadzenia działalności przez pracodawcę

Zadania

  • zarządzanie czasem pracy pracowników budowlanych
  • nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • wyznaczanie zadań priorytetowych
  • dostosowywanie czasu pracy pracowników do wykonywanych zadań
  • weryfikacja jakości wykonywanej pracy
  • koordynacja pracy sił własnych oraz podwykonawców

  • Praca Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293