Kierownik Budowy - rekrutacja online
  • Lubin
Lubin, Lubin, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
20. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - lidera w branży budowlanej - poszukujemy Kierownika Budowy na ciekawy kontrakt z zakresu budownictwa przemysłowego.

Kierownik BudowyMiejsce pracy: Lubin

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIAZKÓW:

  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli i badań,
  • koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców i/lub siły własne,
  • planowanie i zamawianie środków produkcji oraz nadzór nad terminowością ich dostaw,
  • prowadzenie dziennika budowy.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku Kierownik Robót lub Kierownik Budowy przy budowie lub przebudowie oczyszczalni ścieków (za co najmniej 30 mln zł);
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • wykształcenie wyższego technicznego o profilu budowlanym;
  • umiejętność skutecznego organizowania i kierowania robotami budowlanymi;

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w sektorze budowlanym;
  • długoterminową współpracę oraz możliwość realizowania inwestycji z sektora przemysłowego;
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy);
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie, platforma MyBenefit);
  • adekwatne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy;

  • Praca Lubin
  • Kierownik Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544