Kierownik Budowy - rekrutacja online
  • Trojany
mazowieckie, Trojany, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w branży inżynierii środowiska poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Budowy.

Kierownik BudowyMiejsce pracy: Trojany

Zadania:

  • Nadzór nad przygotowywaniem i realizacją robót na budowie zgodnie z dokumentacją techniczną, uzgodnieniami z Klientem, Prawem Budowlanym oraz zawartą umową,
  • Bieżąca kontrola i raportowanie stanu zaawansowania prowadzonego projektu oraz realizacji budżetu,
  • Uczestnictwo w procesie pozyskiwania nowych inwestycji,
  • Współpraca z działem projektowym oraz innymi komórkami organizacyjnymi w ramach realizacji powierzonych zadań,
  • Współpraca z dostawcami,
  • Zarządzanie brygadami pracowników własnych oraz firm podwykonawczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewnym,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności sanitarnej bez ograniczeń,
  • Doświadczenie w realizacji robót bezpośrednio na budowie w charakterze Kierownika Budowy sieci sanitarnych, wodociągowych czy kanalizacyjnych,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Praktyczna znajomość MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Łatwość w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość długoterminowej współpracy i uczestniczenia w ciekawych inwestycjach.

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080