Kierownik Budowy Praca w Danii
  • Domatków
, Domatków, Podkarpackie, Polska
FPS2004 ApS
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ustalanie harmonogramu prac z klientem i obecnym kierownikiem budowy
  • zarządzanie grupą pracowników budowlanych, oddelegowywanie do poszczególnych prac, monitorowanie ich wykonania, rozliczanie czasu i jakości pracy
  • bieżące prace budowlane, współpraca z dostawcami i podwykonawcami
  • Uczestniczenie w kontrolach i odbiorach częściowych i końcowym
  • wdrażanie i sprawdzanie przestrzegania zasad BHP i budowlanych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie budowlane
  • j. angielski bardzo dobry
  • prawo jazdy
  • wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność, rzetelność,
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy długoterminowo

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę w Danii
  • praca cały rok, z przerwami świątecznymi i normalnymi urlopami ustalonymi na miejscu z właścicielem
  • pensja stała miesięczna (niezależna od godzin, średnio po 200h miesięcznie
  • 35.000 na pierwsze trzy miesiące próbne, podwyżka do 40-45.000 dkk.
  • zakwaterowanie - mały apartament / mieszkanie na wyłączność.
  • Klient opłaca wynajem, pracownik opłaca zużycie (woda, prąd, Internet, etc)
  • samochód firmowy

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

112 158
20 848