Kierownik Budowy Konstrukcji Stalowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
METAL SERVICE
21. 8. 2024

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku Kierownik Budowy.
Zakres obowiązków:
• Kierowanie pracami związanymi z montażem konstrukcji stalowych i monitorowanie postępów pracy budowlanych zgodnie z harmonogramem
• Koordynowanie prac pracowników na budowie
• Zarządzanie zespołem pracowników, w tym podział zadań, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
• Prowadzenie pełnej dokumentacji budowy w zakresie wykonywanych prac
• Kontrola jakości wykonywanych prac, a także ich zgodności z projektem i harmonogramem
• Współpraca z kierownikami, podwykonawcami i usługodawcami (również w języku niemieckim)
Wymagania
• doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym również zarządzaniu zespołem
• posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych
• znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• samodzielność, efektywność i bardzo dobra organizacja pracy
• komunikatywność
• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego, pozwalającego na swobodną komunikację
• mile widziane: prawo jazdy kat. B
Oferujemy
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
• premię uznaniową za wyniki
• transport i zakwaterowanie na miejsce wykonywania kontraktu zagranicznego
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
O nas
Firma Metal Service jest wiodącym na rynkach Unii Europejskiej, a także aktywnie obecnym w Polsce przedsiębiorstwem specjalizującym się w remontach kotłów parowych i wodnych oraz armatury wysoko i niskoprężnej o szerokim zastosowaniu w różnych gałęziach przemysłu.
Głównym odbiorcą naszych usług jest grupa RWE, jedna z pięciu największych w Europie dostawców energii elektrycznej i gazu.

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567