Kierownik budowy
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Grupa Izoterm
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków
- zarządzanie procesami budowy,
- nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej,
- realizacja budowy zgodnie z założonym harmonogramem,
- prowadzenie dokumentacji budowy,
- kontrola terminowości wykonywanych prac oraz egzekwowanie terminów na podwykonawcach
- sprawowanie nadzoru nad jakością robót, zasadami bhp i terminowością,
- ustalanie szczegółowego zapotrzebowania dla realizacji zamówień i prowadzonych budów,
- współpraca z zarządem spółki i kierownikiem kontraktu w zakresie nadzoru budowy,
- nadzór pracowników spółki i podwykonawców,
- udział w procesach administracyjnych budowy.
Wymagania
- uprawnienia budowlane, konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń - warunek konieczny
- doświadczenie w pracy z własnymi brygadami roboczymi,
- doświadczenie w pracy z podwykonawcami,
- doświadczenie przy realizacji konstrukcji żelbetowych,
- znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD, programów do kosztorysowania (Norma, Rodos),
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność zarządzania zespołem, komunikatywność,
- umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego rozwiązywania problemów,
- umiejętność czytania dokumentacji budowlanej,
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dyspozycyjność.
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się spółce,
- pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
- przyjazną atmosferę w pracy, w przyjaznym zespole,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- telefon, komputer, samochód służbowy (również do celów prywatnych),
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Adres do wysyłki CV (z adresu proszę usunąć spacje):
biuro @ grupaizoterm.pl z dopiskiem – kierownik budowy

  • Praca Białystok
  • Kierownik Białystok
  • Kierownik działu personalnego Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648