Kierownik Budowy ds. Instalacji Elektrycznych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
TRAFO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą i kwalifikacjami pozwala na rzetelne i fachowe realizowanie powierzonych nam zadań. Inwestycje w najnowsze technologie, specjalistyczne szkolenie pozwalają na stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Realizujemy kompleksowo zadania z branży elektrycznej, teletechnicznej, energetycznej i automatyki obiektowej.

Spółka TRAFO zatrudni:

Opis stanowiska
  • Zarządzanie realizacją prac budowlanych.
  • Nadzorowanie zespołu pracowników.
  • Kontakty z inwestorami oraz współpraca z innymi wykonawcami.
  • Dokumentacja techniczna od projektu do finalizacji.
  • Zarządzanie dostawami materiałów.

Wymagania
  • Średnie wykształcenie techniczne, preferowane elektryczne.
  • Posiadanie uprawnień elektrycznych E i D.
  • Wskazane uprawnienia budowlane do prac z instalacjami elektrycznymi.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Biegła obsługa AutoCAD i MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia.
  • Praca lokalna bez konieczności wyjazdów służbowych.
  • Narzędzia potrzebne do pracy.
  • Rozwój umiejętności w różnych projektach.
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych poprzez praktyki.

  • Praca Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584