Kierownik budowy
  • Sochaczew
Sochaczew, Sochaczew, mazowieckie, Polska
FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzór nad brygadami na budowie
  • Odbiór jakościowy i ilościowy wykonanych robót przez Podwykonawców
  • Nadzór nad realizacją projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Ścisła współpraca z kierownikiem projektu, dyrektorem kontraktu oraz służbami BHP
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i raportowanie o rozbieżnościach
  • Raportowanie postępu prac
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Stosowanie się do zaleceń i wymagań Inwestora
  • Przestrzeganie zasad BHP stosowanych na budowie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie kierowania robotami ogólnobudowlanymi
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń, w specjalności ogólnobudowlanej
  • Umiejętność planowania prac i nadzoru nad harmonogramem powierzonego zakresu robót oraz rozliczanie
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania podwykonawcami
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Znajomość zasad kosztorysowania i rozliczania budżetu
  • Znajomość programu typu CAD
  • Zdecydowanie i konsekwencja w działaniu
  • Cierpliwość i dobre nastawienie do pracy

To oferujemy

  • Dogodną formę zatrudnienia i elastyczne zasady współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
  • Dofinansowane karty MULTISPORT i pakiety medyczne
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Elastyczny czas pracy, brak dress code, kawę / herbatę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Sochaczew
  • Kierownik Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584