Kierownik Budowy (branża elektroenergetyczna)
  • świętokrzyskie
świętokrzyskie, świętokrzyskie, Polska
Victor Energy Sp. z o.o.
26. 3. 2024

Victor Energy Sp. z o. o. jest spółką - córką wiodącego na rynku kanadyjskim i europejskim dostawcy kompleksowych usług (EPC+) i specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego, w tym wykonawcą najbardziej wymagających projektów dla operatorów sieci przesyłowych i stacji elektroenergetycznych średnich i wysokich napięć.

Opis stanowiska

  • Realizacja robót budowlanych na obiektach stacyjnych 110 kV, 220 kV m.in. dla PSE S.A. w całej Polsce.
  • Kierowanie zespołem inżynierów, podwykonawców, zasobów własnych - grup elektromonterów i grup budowlanych.
  • Wsparcie Kierownika Projektu w prowadzeniu kontraktu w zakresie nadzorowanych robót.
  • Kontrola bilansowania robót dodatkowych i zamiennych w trakcie prowadzonych prac.
  • Współpraca z działem zakupów.

Wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów stacyjnych m.in. dla PSE S.A. przy realizacji obiektów 110 kV, 220 kV.
  • Posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności elektrycznej.
  • Dyspozycyjność w zakresie realizacji projektów w całej Polsce i pracy w delegacji.
  • Mile widziana znajomość programu Norma.
  • Mile wdziany język angielski, niemiecki, szwedzki.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy).
  • Pakiet benefitów obejmujący min; ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do opieki medycznej Medicover, dofinansowanie do karty Multisport.
  • Pełną wyzwań pracę w firmie o najwyższych wartościach.

  • Praca świętokrzyskie
  • kierownik świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714