Kierownik budowy (branża budowlana)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
HR SOLUTIONS GROUP
10. 8. 2024

Dla naszego Klienta - jednego z kluczowych graczy w branży budowlanej w regionie pomorskim. Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma budowlana, specjalizująca się w realizacji kompleksowych projektów budowlanych, obejmujących zarówno budynki wielorodzinne, jak i obiekty komercyjne.
Zakres obowiązków:
• Organizacja i nadzór nad pracami budowalnymi podległej inwestycji.
• Uczestniczenie w pracach przygotowawczych do uruchomienia budowy.
• Prowadzenie zgodnie z umową, harmonogramem, przepisami o dyscyplinie inwestycyjnej oraz warunkami
technicznymi.
• Planowanie i koordynacja zadań w generalnym wykonawstwie i siłach własnych.
• Dbanie o prawidłowe wykorzystanie środków produkcji.
• Zapewnienie właściwych warunków BHP w odniesieniu do podległych pracowników i realizowanych obiektów.
• Zarządzanie podległym zespołem pracowników
• Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych prac.
• Zapewnienie właściwego zabezpieczenia mienia Pracodawcy.
• Przeprowadzanie kontroli wewnętrznej dokumentów dotyczących prowadzonej inwestycji.
Oczekujemy:
• Ukończone studia inżynierskie na kierunku Budownictwo.
• Posiadanie uprawnień do kierowania robotami i realizacją inwestycji.
• 3-5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym związane z realizacją procesu budowlanego.
• Umiejętność zarządzania zespołem.
• Znajomość MS Office, Autocad
• Znajomość kosztorysowania i harmonogramowania
• Umiejętność analizy problemów technicznych i szybkość podejmowania przemyślanych decyzji
• Komunikatywność, odpowiedzialność
Oferta zawiera:
• Pełnoetatowe stanowisko w stabilnej firmie w branży budowlanej.
• Umowa o pracę lub współpraca na zasadzie kontraktu B2B (według Twoich preferencji).
• Stabilne wynagrodzenie plus realny i osiągalny system bonusowy.
• Niezbędne narzędzia pracy.
• Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, kursy językowe.
• Dodatki do wynagrodzenia.
Link do aplikowania : https://hrsolutionsgroup.traffit.com/public/an/e2acf46c6fe95c47843d8c5219c439657a4c7854

  • Praca Gdańsk
  • Deweloper budowlany Gdańsk
  • Rzeczoznawca budowlany Gdańsk
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Kierownik gdański
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721