KIEROWNIK BUDOWY
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Przedsiębiorstwo Budowlane MODULAR Sp. z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad pracami budowlanymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, BHP, sztuką budowlaną i wiedzą techniczną,
  • planowanie robót zgodnie z harmonogramem,
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej zgodnie z prawem budowlanym,
  • koordynowanie pracy podległego zespołu oraz firm podwykonawczych,
  • uczestnictwo w naradach i spotkaniach.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe powyżej 5 lat,
  • gotowość do pracy w delegacji (woj. małopolskie i śląskie),
  • umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, sumienność,
  • znajomość Auto CAD, MS Office, programy do kosztorysowania,
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179