KIEROWNIK BUDOWY
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Obowiązki

Wymagania

  • zakres obowiązków
  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • wykonywanie obmiarów na budowach
  • planowanie i koordynacja prac na budowach zgodnie z harmonogramem robót
  • przygotowywanie kalkulacji robót
  • przygotowanie i rozliczanie inwestycji
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej
  • Nasze wymagania
  • uprawnienia budowlane
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość branży budowlanej, wycen oraz materiałów budowlanych
  • komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność i pozytywne nastawienie częste wyjazdy
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B
  • To oferujemy
  • samodzielne stanowisko w nowoczesnej i przyjaznej firmie
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym, zgranym i pozytywnie nastawionym zespole
  • ubezpieczenie grupowe

oferujemy samodzielne stanowisko w nowoczesnej i przyjaznej firmie atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków realne możliwości rozwoju zawodowego

  • Praca Zabrze
  • Kierownik Zabrze
  • Kierownik działu personalnego Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544