Kierownik budowy
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
DOMBUD ZACHÓD I sp. z o.o.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie budowy,
  • bezpośredni nadzór realizacji robót,
  • koordynacja, nadzór i odbiór robót realizowanych przez podwykonawców,
  • współpraca z kontrahentami,
  • planowanie i zamawianie materiałów budowlanych.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie,
  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • dobra organizacja
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • pracę w zgranym zespole.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik działu personalnego Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192