Kierownik Budowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Reviart
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• zarządzanie podległym projektem budowlanym

• reprezentowanie firmy wobec klienta, projektanta, podwykonawców, dostawców oraz odpowiednich służb

• budowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy oraz utrzymywanie poprawnych relacji biznesowych

• bieżąca współpraca z klientem na każdym etapie realizacji projektu w celu zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań

• odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji projektu

• opracowywanie niezbędnych dla realizacji projektu dokumentów i procedur oraz ich aktualizacja

• ocena stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów

• raportowanie wyników projektu oraz optymalizacja procesów jego realizacji

• zarządzanie zespołem podległych pracowników oraz współpraca z przełożonymi i innymi działami w firmie

• konsultowanie, opiniowanie i zatwierdzanie projektów technicznych oraz proponowanych rozwiązań projektowych

• przekazywanie na bieżąco danych o rzeczowej i finansowej realizacji zadań odpowiednim komórkom organizacyjnym

WYMAGANIA:

• wykształcenie techniczne - kierunek budownictwo

• znajomość programów AutoCad i MS Office

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej

• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

• umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania

• samodzielność, kreatywność

• efektywna organizacja pracy własnej i podległego zespołu

• chęć nauki i dalszego rozwoju

• Branzowa wiedza techniczna. Kierowanie, organizacja i nadzorowanie pracy zespolu na budowie. Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

Oferujemy pracę w amerykańskiej firmie z dwujęzycznym zespołem, z interesującym zakresem obowiązków, który stwarza niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Praca ta pozwala na zapoznanie się ze stylem i technologiami renowacji budynków prowadzonych pod nadzorem amerykańskiego urzędu konserwacji zabytków. Dodatkowo, będziesz mieć okazję do współpracy z czołowymi architektami i inżynierami w branży remontowej.

Zapewniamy spokojne miejsce pracy, zlokalizowane blisko Starego Rynku we Wrocławiu, atrakcyjne wynagrodzenie oraz realne możliwości awansu w strukturach firmy.

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588