Kierownik Budowy
  • Otwock
Otwock, Otwock, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, Generalnego Wykonawcy w sektorze budownictwa przemysłowego i kubaturowego, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Budowy.

  • Koordynacja prac na placu budowy
  • Zarządzanie zespołem, w tym Kierownikami Robót i Inżynierami Budowy
  • Realizacja projektów inwestycyjnych zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem i budżetem
  • Negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami i dostawcami
  • Organizowanie i prowadzenie narad koordynacyjnych
  • Udział w odbiorach technicznych
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP na budowie
  • Współtworzenie oraz bieżąca aktualizacja budżetu inwestycji

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: budownictwo)
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń
  • Dobra znajomość przepisów technicznych dotyczących realizacji i odbioru robót budowlanych
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zespołem
  • Prawo jazdy kat. B

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Kartę paliwową/samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Dofinansowanie pakietów medycznych i sportowych

  • Praca Otwock
  • Kierownik otwocki
  • Kierownik Otwock
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392