Kierownik Budowy
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Experum HR
27. 4. 2024

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 29 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.Poszukujemy pracownika dla naszego Klienta, firmy działającej w branży energetycznej.

8980/KB

Obowiązki

  • zarządzanie zespołem Kierowników Robót,
  • nadzorowanie prac montażowych,
  • monitorowanie i modyfikowanie harmonogramu wykonania prac,
  • analizowanie i organizowanie dostaw materiałów i sprzętu,
  • rozwiązywanie problemów logistycznych i technicznych,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • tworzenie sprawozdań z przebiegu procesu,
  • przestrzeganie wymogów BHP,
  • współpraca z Dyrektorem Projektu, inwestorami i podwykonawcami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn,
  • min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach związanych z budową kotłów lub obiektów energetycznych,
  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie min. B2,
  • znajomość branży energetycznej,
  • sprawna obsługa programu Excel i MS Projekt,
  • prawo jazy kat. B,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i przetwarzania danych.

Oferujemy

  • kartę MultiSpot,
  • opiekę medyczną Luxmed,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • zakwaterowanie w pobliżu budowy,
  • samochód służbowy,
  • system szkoleń i programów rozwojowych,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B.

  • Praca Płock
  • Kierownik Płock
  • Kierownik Mały Płock
  • Kierownik płocki
  • Kierownik działu personalnego Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570