Kierownik Budowy
  • Golub-Dobrzyń
Golub-Dobrzyń, Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie, Polska
Dom-Plast Karol Dabrowski
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • kierowanie pracami budowlanymi, realizacja budowy w oparciu o dokumentację projektową i wymagania kontraktu,
  • nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonanych prac,
  • przygotowywanie obmiaru postępu robót,
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby zamówień,
  • raportowanie realizacji robót,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na budowie,
  • weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej w porozumieniu z biurem.

Wymagania
  • wykształcenie średnie lub wyższe budowlane,
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz aktualna przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego,
  • dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych,
  • obsługa programu do kosztorysowania NORMA, możliwość przyuczenia,
  • prawo jazdy-kat. B.

Oferujemy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów,
  • atrakcyjne zarobki (ewentualny dodatkowy % po rozliczeniu kontraktu),
  • praca na terenie woj. kujawsko-pomorskiego (Golub-Dobrzyń w promieniu ~`50km).

  • Praca Golub-Dobrzyń
  • Kierownik Golub-Dobrzyń
  • Golub-Dobrzyń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075